Gwarancja najniższej ceny przez naszą stronę

10 / 10

5 / 5

Rewelacyjne domki w rewelacyjnym miejscu. Gorąco polecam na dłuższy lub krótszy wypoczynek. Kto lubi spokojne miejsca skąd można dojechać w wiele atrakcyjnych miejsc, to to miejsce jest właśnie dla niego. I to wszystko w jakości Premium. Gorąco polecam!

Dariusz, Kraków

5 / 5

Fantastyczny obiekt, widoki, ludzie, można mega odpocząć. Porównała bym ten pobyt do exclusive spa and wellness. Dźwięki przyrody nie do opisania w szczególności dzwoneczki owieczek pasących się na polach. Jednym słowem naturalna terapia duszy i ciała. Właściciele super wraz z panią, która opiekuje się domkami, zawsze służy pomocą. Okoliczni mieszkańcy bardzo przyjaźni, sympatyczni i pomocni. Na pewno wrócimy niejednokrotnie podładować akumulatory. Do zobaczenia! Bardzo dziękujemy za ten cudowny pobyt. P. S Standard domków 👍 prośba do właścicieli abyście pielęgnowali ten obiekt tak jak do tej pory😀 Pozdrawiamy

Ania, Wrocław

10 / 10

Piękne widoki, spokojna okolica, dostępność rowerów bez konieczności dodatkowej opłaty, przesympatyczni sąsiedzi. Mam nadzieję jeszcze kiedyś tu wrócić. Polecam! :)

Marta, Stalowa Wola

5 / 5

Gorąco polecam na wyjazd każdego rodzaju. Klimat miejsca sprawia, że każdy znajdzie "coś" dla siebie, co pozwoli na fantastyczny wypoczynek. Okolica idealna na piesze wycieczki oraz wycieczki rowerowe.

Zbigniew, Opole

10 / 10

Piękne widoki !! Domek również piękny polecam !!!!

Paulina, Dania

10 / 10

Wspaniała atmosfera i do tego super sauna! Warto tam pojechać.

Lucyna

Bezpieczny Obiekt